Vážení přátelé,

rádi bychom vás požádali o vyplnění dotazníku, který jsme připravili v rámci obnovy činnosti SDMO. Uvědomujeme si, že pozornost věnovaná tomuto onemocnění a podpora osob s obrnou je dlouhodobě nedostatečná. V letošním roce jsme získali grant od Úřadu vlády ČR na vytvoření nového informačního portálu pro osoby s DMO a všechny, kdo o ně pečují. Chtěli bychom, aby pro vás byl portál skutečně užitečný a nabízel informace, o které máte zájem. Proto jsme se rozhodli formou dotazníku zjistit, co všechno vás v souvislosti s DMO zajímá, a prosíme o jeho vyplnění.
Dotazník můžete vyplnit na této stránce. Najdete zde i instrukce, jak dotazník vyplnit. Vyplnění dotazníku a zpracování výsledků je samozřejmě zcela anonymní.

Pokud víte o někom, kdo pečuje o člověka s DMO nebo DMO sám má, budeme rádi, když mu naši zprávu předáte. Vaše zkušenosti jsou pro nás velmi důležité, a čím víc lidí se do výzkumu zapojí, tím budou jeho výsledky hodnotnější. Dotazník je možné vyplnit v termínu od 25. 9. do 31. 10. 2020.
Výsledky výzkumu budou zveřejněny koncem roku 2020. Výsledkům maximálně přizpůsobíme obsah informačního portálu a zároveň je budeme prezentovat na různých konferencích, abychom podpořili zlepšení veřejného povědomí o dětské mozkové obrně.

Za vaši pomoc a vyplnění dotazníku velmi děkujeme a přejeme klidný podzim a pevné zdraví!

Za spolek SDMO

Alena Horová
Vladimíra Tomášková
Ondřej Hohl